Oznakowanie poziome
lepsze niż kiedykolwiek
Oznakowanie poziome
lepsze niż kiedykolwiek
Oznakowanie poziome
lepsze niż kiedykolwiek

Kreatywne strefy gier

Kreatywnie

Kreatywne Strefy Gier to wyjątkowe miejsca zabaw stworzone z myślą o dziecięcej pomysłowości. Strefy gier łączą w sobie doskonale nam znane gry oraz całkiem nowe, nieodkryte dotąd zabawy, które przeniesione na wielki format stają się jeszcze ciekawsze. Stanowią nie tylko doskonałe miejsce do zabawy, ale także do edukacji, ćwiczeń fizycznych oraz rozwijania wyobraźni, dlatego świetnie nadają się do szkół i przedszkoli, a także osiedlowych i miejskich placów zabaw.

Dla każdego

Gry podwórkowe nie są nową koncepcją. Wszyscy znamy przecież dobrze grę w klasy, rysowaną kredą na chodniku, która znikała po pierwszym deszczu. Obecnie wykorzystanie nowych technologii pozwala na trwałe i efektowne tworzenie fantazyjnych plansz do gier, które zostają z nami na długi czas i wciągają w zabawę nie tylko dzieci, ale także dorosłych.

Wedle potrzeb

Kreatywne strefy gier mogą przybierać dowolne formy, kolory i rozmiary. Istnieje także możliwość łączenia różnych gier w niepowtarzalne układy, które zostaną odpowiednio dostosowane do terenu i jego otoczenia, a także do potrzeb – czy to edukacyjnych, czy też typowo rekreacyjnych. A wszystko to wykonane z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi oraz materiałów o najwyższej jakości i wytrzymałości.